Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Острівна кухонна витяжка Franke Tunnel FTU PLUS 3707 I WH (335.0588.222) білий матовий з електронним керуванням та продуктивністю 1119 куб. м/годину.
Універсальний дизайн завдяки формі витяжки та вибору кольору - від нестаріючої нержавіючої сталі до нових трендових білого та чорного матових кольорів, сучасні технології та матеріали роблять цю витяжку привабливою та функціональною.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Tunnel Isola |
| Тип витяжки | острівна |
| Вид монтажу | стельовий |
| Тип управління | електронне |
| Продуктивність | 1119 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED лампи: 2х1 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Тиск | 530 Па |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Ширина | 370 мм |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Італія |
