Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Телескопічна кухонна витяжка Franke Maxima FTC 626 XSL (110.0275.345) з механічним керуванням та продуктивністю 1253 куб. м/годину.
Про товар:
• Декоративний матеріал: рейка| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Maxima |
| Тип витяжки | телескопічна |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал декору | нержавіюча сталь |
| Продуктивність | 1253 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | світлодіодні лампи: 2х4 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 135 Вт |
| Тиск | 240 Па |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Ширина | 600 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
