Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Телескопічна кухонна витяжка Franke Flexa FTC 612H WH (110.0200.734) з механічним керуванням та продуктивністю 702 куб. м/годину.
Про товар:
• Декоративний матеріал: рейка| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Flexa |
| Тип витяжки | телескопічна |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал декору | нержавіюча сталь |
| Продуктивність | 702 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | світлодіодні лампи: 2х4 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 130 Вт |
| Тиск | 220 Па |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Ширина | 600 мм |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Туреччина |
