Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Повновбудована кухонна витяжка Franke Mythos FMY 908 BI BK (110.0456.724) нержавіюча сталь / чорне скло з механічним керуванням та максимальною продуктивністю 1336 куб. м/годину.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Mythos |
| Тип витяжки | повновбудована |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал декору | скло |
| Продуктивність | 1136 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED підсвічування: 6 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Тиск | 400 Па |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Ширина | 860 мм |
| Колір | нержавіюча сталь/чорне скло |
| Країна виробник | Італія |
