Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Т-подібна кухонна витяжка Franke Tale TALE 915 W XS (325.0597.294) полімерна нержавіюча сталь з сенсорним керуванням і максимальною продуктивністю 1170 куб. м/годину.
Висока продуктивність
Витяжка має продуктивність до 1170 м3/год інтенсивному режимі роботи при вільному відведенні повітря.
Технологія сенсор на металі
Єдина у своєму роді модель, обладнана сенсорним керуванням, інтегрованим у метал. Донедавна це було неможливо, тому Tale – майже єдина на ринку модель, яка використовує цю технологію.
Елегантне підсвічування вибраного режиму роботи
Периметральне підсвічування сенсорної кнопки не тільки надає елегантності, а й інформує про режим витяжки.
Високоякісні антижирові фільтри
Касетний алюмінієвий фільтр додатково захищений корпусом із нержавіючої сталі. Це додає естетики, а також підвищує рівень фільтрації повітря.
Автоматичний інтенсивний режим
Якщо необхідно швидко очистити повітря, витяжку слід перевести в інтенсивний режим роботи. Система автоматично поверне швидкість до попередньої через 6 хвилин.
Система контролю стану фільтрів
Світлові індикатори панелі керування повідомлять про необхідність догляду за фільтрами.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Tale |
| Тип витяжки | т-подібна |
| Вид монтажу | пристінний |
| Тип управління | сенсорне |
| Матеріал декору | нержавіюча сталь |
| Продуктивність | 1170 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED лампи: 2х1 Вт |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Тиск | 520 Па |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Ширина | 900 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
