Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Повновбудована кухонна витяжка Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 (305.0665.366) білий матовий з електронним керуванням та максимальною продуктивністю 1120 куб. м/год.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Box |
| Тип витяжки | повновбудована |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | електронне |
| Продуктивність | 1120 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED стрічка 1х3 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 240 Вт |
| Тиск | 540 Па |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Ширина | 520 мм |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Італія |
