Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Повновбудована кухонна витяжка Franke Maris Ceiling FCBI 926 XS (350.0590.184) нержавіюча сталь полірована з електронним керуванням та максимальною продуктивністю 1169 куб. м/годину.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Maris |
| Тип витяжки | повновбудована |
| Вид монтажу | стельовий |
| Тип управління | електронне |
| Продуктивність | 1169 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED лампи: 4х2 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Тиск | 560 Па |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Ширина | 900 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
