Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Повновбудована кухонна витяжка Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 60 X (305.0662.836) нержавіюча сталь - чорне скло з сенсорним керуванням та максимальною продуктивністю 1200 куб. м/годину.
Витяжка спроектована для монтажу в шафку над індукційними варильними поверхнями. Завдяки спеціальній конструкції запобігають конденсації та скапування рідини з витяжки під час приготування. Професійні фільтри виконані з нержавіючої сталі. Ємність для збору конденсату дозволяє зібрати зайву вологу в одному місці та очистити при потребі.
Витяжку можна монтувати на висоті від 41 см від електричної поверхні та від 53 см від газової.
Технічні характеристики:
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Style Drip Free |
| Тип витяжки | повновбудована |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | сенсорне |
| Матеріал декору | Скло |
| Продуктивність | 1200 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED підсвічування: 2x1 Вт |
| Тип фільтра | сітка з нержавіючої сталі |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Ширина | 600 мм |
| Колір | нержавіюча сталь/чорне скло |
| Країна виробник | Італія |
