Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Похила кухонна витяжка Franke Smart Vertical 2.0 FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295) чорне скло з сенсорним керуванням та максимальною продуктивністю 918 куб. м/годину.
Про товар:
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Smart |
| Тип витяжки | похила |
| Вид монтажу | пристінний |
| Тип управління | сенсорне |
| Матеріал декору | Скло |
| Продуктивність | 918 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED лампи: 2х1 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 140 Вт |
| Тиск | 300 Па |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Ширина | 900 мм |
| Колір | чорне скло |
| Країна виробник | Туреччина |
