Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Похила кухонна витяжка Franke Evo Plus FPJ 625 V BK/SS (330.0528.064) нержавіюча сталь / чорне скло з сенсорним керуванням та максимальною продуктивністю 1202 куб. м/годину.
Про товар:
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Evo Plus |
| Тип витяжки | похила |
| Вид монтажу | пристінний |
| Тип управління | сенсорне |
| Матеріал декору | Скло |
| Продуктивність | 1202 куб. м/год |
| Дисплей | є |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | led лампи: 2х1 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Тиск | 460 Па |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Ширина | 600 мм |
| Колір | нержавіюча сталь/чорне скло |
| Країна виробник | Туреччина |
