Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Купольна кухонна витяжкаFranke FCO 70 BK MATT (321.0536.200) чорний матовий з механічним керуванням та максимальною продуктивністю 935 куб. м/годину.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Classic |
| Тип витяжки | купольна |
| Вид монтажу | пристінний |
| Тип управління | механічне |
| Продуктивність | 935 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED лампи: 2х1 Вт |
| Тип фільтра | касетний з нержавіючої сталі |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Ширина | 700 мм |
| Колір | чорний матовий |
| Країна виробник | Італія |
