Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Повновбудована кухонна витяжка Franke Inca Smart FBI 705 GR (305.0599.533) сірий з механічним керуванням та максимальною продуктивністю 570 куб. м/годину.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Inca |
| Тип витяжки | повновбудована |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | механічне |
| Продуктивність | 570 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED лампи: 2х4 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 115 Вт |
| Тиск | 280 Па |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Ширина | 700 мм |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Італія |
