Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Повновбудована кухонна витяжка Franke Style Lux FSTP NG 905 X (110.0473.546) з механічним керуванням та максимальною продуктивністю 902 куб. м/годину.
Про товар:
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Style Lux |
| Тип витяжки | повновбудована |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал декору | нержавіюча сталь/скло |
| Продуктивність | 902 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED лампи: 2х1 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 140 Вт |
| Тиск | 400 Па |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Ширина | 900 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
