Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Похила кухонна витяжка Franke Neo FNO 905 BK (330.0591.773) чорне скло з сенсорним керуванням та максимальною продуктивністю 1152 куб. м/годину.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Neo |
| Тип витяжки | похила |
| Вид монтажу | пристінний |
| Тип управління | сенсорне |
| Матеріал декору | Скло |
| Продуктивність | 1152 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED лампи: 2х1 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Тиск | 550 Па |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Ширина | 900 мм |
| Колір | чорне скло |
| Країна виробник | Італія |
