Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Телескопічна кухонна витяжка Franke Flexa FTC 632L BK (315.0547.798) чорний матовий з механічним керуванням та продуктивністю 520 куб. м/годину.
Про товар:
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Flexa |
| Тип витяжки | телескопічна |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал декору | нержавіюча сталь |
| Продуктивність | 520 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | led лампи: 2х4 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 125 Вт |
| Тиск | 180 Па |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Ширина | 600 мм |
| Колір | чорний матовий |
| Країна виробник | Туреччина |
