Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Повновбудована кухонна витяжка Franke Downdraft FDW 908 IB XS (110.0365.588) нержавіюча сталь / чорне скло з сенсорним керуванням та продуктивністю 1355 куб. м/годину.
Про товар:
• Декоративний матеріал: чорне скло| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Downdraft |
| Тип витяжки | повновбудована |
| Вид монтажу | вбудований |
| Тип управління | сенсорне |
| Матеріал декору | скло |
| Продуктивність | 1355 куб. м/год |
| Дисплей | є |
| Кількість швидкостей | 4 + інтенсивний режим |
| Тип освітлення | світлодіодна смуга: 1х10 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий касетний |
| споживана потужність | 275 Вт |
| Тиск | 530 Па |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Ширина | 880 мм |
| Колір | нержавіюча сталь/чорне скло |
| Країна виробник | Італія |
