Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Введіть свої дані, посилання на дешевшу пропозицію та коментар. Ми зв`яжемося з вами найближчим часом.
Острівна кухонна витяжка Franke Crystal Touch FCR 925 BK XS LED0 (325.0518.709) чорне скло з сенсорним керуванням і максимальною продуктивністю 685 куб. м/годину.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Crystal Touch |
| Тип витяжки | острівна |
| Вид монтажу | пристінний |
| Тип управління | сенсорне |
| Матеріал декору | нержавіюча сталь/скло |
| Продуктивність | 685 куб. м/год |
| Дисплей | є |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED лампи: 4х1 Вт |
| Тип фільтра | касетний з нержавіючої сталі |
| споживана потужність | 250 Вт |
| Тиск | 500 Па |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Ширина | 900 мм |
| Колір | чорне скло |
| Країна виробник | Італія |
