Поширені запитання
- Чи справді витяжка прибирає запахи під час приготування? ❯
- Чи буде витяжка дуже шумною? ❯
- Чи складно чистити фільтри витяжки? ❯
- Як зрозуміти, яка потужність витяжки потрібна? ❯
- Чи складно встановити витяжку? ❯
Т-подібна кухонна витяжка Franke Tale TALE 915 W BK MATT (325.0657.512) чорний матовий з сенсорним керуванням та максимальною продуктивністю 1200 куб. м/год.
| Характеристики кухонної витяжки | |
| Серія | Tale |
| Тип витяжки | т-подібна |
| Вид монтажу | пристінний |
| Тип управління | сенсорне |
| Продуктивність | 1200 куб. м/год |
| Дисплей | ні |
| Кількість швидкостей | 3+ інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED лампи: 4х1 Вт |
| Тип фільтра | касетний з нержавіючої сталі |
| споживана потужність | 270 Вт |
| Тиск | 520 Па |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Ширина | 900 мм |
| Колір | чорний матовий |
| Країна виробник | Італія |
