Кухонний змішувач KWC ONO (115.0308.191) хром з висувним зливом, важіль управління з боку.
Про товар:- інноваційний керамічний картридж - 35 мм.
- витрата води: звичайний режим – 10 л/хв.
- зворотний клапан (застерігає протікання води з висувного виливу).
- інноваційний аератор Neoperl Cascade ®.
- Довжина висувного шланга: 70 см.
- важіль із медичної сталі.
- монтаж змішувача на лівій або правій стороні
- клас шуму: 1
*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, настройками фотоапаратури та іншими факторами.
| Характеристики змішувача KWC | |
| Вид поверхні | хром |
| Вид зміщувача | механічний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Вид виливу | поворотний (360 °) |
| Висота виливу | 221 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Колір змішувача | хром |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантія | 2 роки |





-200x200.jpg)
