Кухонний змішувач KWC Eve (115.0308.183) нержавіюча сталь з висувним виливом із важелем праворуч.
Про товар:- підсвічування струменя води - LUMINAQUA® LED.
- інноваційна керамічна головка – 25 мм.
- зворотний клапан (ізолюючий повернення води з рушника).
- витрата води: звичайний режим – 10 л/хв.
- 1 монтажний отвір.
- Довжина висувного шланга: 70 см.
- прихований аератор Neoperl Cache.
- монтаж змішувача на лівій чи правій стороні.
- діаметр монтажного отвір – 25 мм.
- кут повороту – 270°.
- об'ємний клас 1.
*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, настройками фотоапаратури та іншими факторами.
| Характеристики змішувача KWC | |
| Вид поверхні | нержавіюча сталь |
| Вид зміщувача | механічний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Вид виливу | поворотний (270 °) |
| Висота виливу | 259 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Колір змішувача | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантія | 2 роки |





